Pisanie prac licencjackich Poznań

Pisanie prac licencjackich , czyli jak oszukują studenci.

Pisanie prac licencjackich, czy jakichkolwiek innych prac dyplomowych, zaliczeniowych i innych, na zlecenie nie jest czynem zakazanym prawem. Każdy może kupić sobie tekst przygotowany na jego własne, indywidualne zamówienie. I do tego momentu wszystko dzieje się zgodnie z prawem.

Problem pojawia się wtedy, gdy student oddaje taki tekst na uczelni, podpisując się pod nim swoim własnym nazwiskiem. Pisanie prac licencjackich na zlecenie nikogo już dzisiaj nie dziwi, gdyż osób, które się tym parają, jest całe mnóstwo, łącznie z legalnie działającymi firmami, które zatrudniają swoich „piszących” .

Dziwi natomiast fakt, iż problem na tak szeroką skalę nie znalazł, jak do tej pory rozwiązania. Każdego roku setki nowych studentów kończy studia licencjackie niezgodnie z obowiązującym prawem i nie ma prawa do uzyskania wyższego wykształcenia. Jednak proceder kwitnie, bo przecież uczelnie muszą zarabiać, więc często przymykają oko na takie praktyki, które z jednej strony są trudne do udowodnienia, gdyż promotorzy nie mają żadnych narzędzi to zwalczania takich praktyk.

Pisanie prac licencjackich na zlecenie cieszy się więc nadal wielkim powodzeniem i nic nie wskazuje na to, aby w kolejnych latach cokolwiek miał się w tej kwestii zmienić. Również w Poznaniu.

Pisanie prac licencjackich – co potem? Czy Poznań to odpowiednie miejsce na karierę?

Poznań jest miejscem, w którym istnieją bogate możliwości zrobienia kariery. W Poznaniu jest bardzo rozwinięta branża finansowa. Są tu dziesiątki banków oraz firm z zakresu doradztwa finansowego. Jest tu również firm z zakresu ubezpieczeń oraz pośrednictw w nieruchomościach. Osoba, która umie sprzedawać produkty finansowe oraz jest komunikatywna, z pewnością ma szansę na karierę w tym mieście. Po napisaniu pracy licencjackiej  należy pamiętać, że nie jest to koniec naszej edukacji. Wciąż należy doskonalić swoje umiejętności, ponieważ rynek pracy nie stoi w miejscu. Obecnie najbardziej poszukiwani są pracownicy sprzedaży, czyli przedstawiciele handlowi, doradcy klienta oraz doradcy finansowi. Na drugim miejscu są programiści. Numer trzy to wykwalifikowany pracownik fizyczny. Obecnie Poznań jest miejscem, w którym bezrobocie jest bardzo niskie. Jeśli chodzi o możliwości znalezienia pracy, nigdy nie było tu lepiej.

Leave a Reply